środa, 13 lutego 2013

Najwspanialsza izolacja ever w tym tygodniu

Ok, bez namaczania i gry wstępnej - popełniłem nowy teledysk dla Nihil Quest. Proszę się nim cieszyć na pełnym ekranie i przynajmniej w rozdzielczości 720p. A jak nie, to pamiętaj, że ninja wiedzą gdzie mieszkasz.

Więcej na newsowej stronie NQ.


Tylko mały cytat ze strony NQ:
Nie zachęcamy oczywiście do dzielenia się tym clipem na serwisach społecznościowych. Jeszcze Wasi znajomi pomyśleliby sobie, że jesteście jakimiś pojebami o podejrzanym guście, a tego przecież byśmy nie chcieli, prawda? Tak myślałem - trudno - niech to zostanie między nami.

2 komentarze:

  1. Dobre. Kilka nieścisłości jest [kobieta o pięknej twarzy (Kasia?) dotyka dłoni przy wręczaniu drobnych - widziałem to wiele razy, ludzie tego unikają, jeśli już zdecydują się rzucić miedziaki; zbyt czyste, mimo 'pobrudzenia' dłonie - co szczególnie zauważalne jest przy zdjęciach, hmmm... z ręki?], jednak ogólne wrażenie dobre, daje do myślenia, jeśli się tak po prostu zastanowić - dlaczego? Nigdy nie wiesz do końca...

    Kolega, niestety teraz już ś.p., opowiadał, jak to w czasie policyjnej służby spotkał takiego właśnie, brudnego, śmierdzącego, bezdomnego... oficera Wojska Polskiego. Kiedyś, będąc jeszcze w stopniu pułkownika, stanął w obronie kobiety, napastowanej przez radzieckiego oficera. Rosjanin zarobił pięścią w twarz, Polak - 25 lat odsiadki, degradację, konfiskatę majątku, etc. Po amnestii wyszedł na wolność i żył, jak ów człowiek z klipu. Ot, życie - mówią.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za uwagi. Z obiema się zgadzam i obu byłem też świadomy, ale uznałem, że poprawianie tego byłoby przesadą. Są tam też inne rzeczy, które mi doskwierają, mógłbym tak sobie poprawiać jeszcze długo : )

    OdpowiedzUsuń